eron_plusEron Plus to skuteczny preparat, który pozwala wydłużyć stosunek nawet o 30 minut, a do tego usuwa przyczyny problemów z erekcją, która dzięki tabletkom jest o wiele silniejsza i dłuższa. Do tego najbardziej skuteczna i do tego naturalna formuła sprawia, że Eron Plus to numer 1 na polskim (i nie tylko) rynku preparatów na potencję.

Jaki jest skład Eron Plus i czy tabletki są bezpieczne?

Eron Plus to w pełni naturalny preparat, którego skład został wcześniej bardzo dokładnie przetestowany, dzięki czemu mamy pewność, że zawiera wyłącznie skuteczne składniki, które nie wywołają u nas żadnych niepożądanych efektów. Co zawierają tabletki Eron Plus? L-argininę, która pozytywnie wpływa na sprawność seksualna mężczyzny (co udowodniono podczas badania na mężczyznach ze zdiagnozowanymi zaburzeniami erekcji), korzeń maca który sprawia, że erekcje są silniejsze a współżycie o wiele bardziej satysfakcjonujące (badanie opublikowane w magazynie „CHS Neuroscience & Therapeutics” w roku 2008 i drugie w magazynie „Andrologia” w 2009 roku), kozieradka pospolita, która z kolei dba o libido i dodaje energii (badanie kliniczne z 2011 roku), a także zwiększa poziom testosteronu („Gencor Nutrients”, 2008 rok). Eron Plus zawiera także buzdyganek ziemny i żeń-szeń koreański.

Na czym polega fenomen preparatu Eron Plus?

Eron Plus to tak naprawdę zestaw dwóch wzajemnie uzupełniających się produktów – zyskujemy tabletki do codziennego stosowania, które regularnie wpływają na męską witalność i potencję – pierwsze efekty widoczne są po około 7-14 dniach kuracji. Dodatkowo na 2 godziny przed stosunkiem zażywamy specjalne kapsułki Eron Plus Before, które powodują, że mężczyzna jest zawsze w pełni gotowy do działania.

Jak należy stosować produkt Eron Plus?

Eron Plus: dwie kapsułki dziennie – jedna rano, druga w południe.

Eron Plus Before: 2-4 kapsułki na 2h przed stosunkiem, które należy popić wodą.

Pierwsze efekty stosowania Eron Plus Before można odczuć już po 30 minutach od zażycia kapsułki. Z kolei kompleksowe działanie produktu jest zauważalne po dwóch tygodniach systematycznego stosowania Eron Plus.

Jaka jest cena i gdzie kupić tabletki?

Jeśli chcemy mieć pewność, że kupujemy skuteczny i bezpieczny preparat to powinniśmy zamówić tabletki bezpośrednio na stronie producenta – tylko w taki sposób otrzymamy w pełni oryginalny produkt. Możemy także liczyć na zniżki cenowe. Koszt zakupu jednego opakowania to 179 zł (tabletki wystarczą na 1 miesiąc kuracji), jednak decydując się na zamówienie większej ilości zestawów Eron Plus, możemy zapłacić o wiele mniej.

– kupując dwa zestawy tabletek Eron Plus – producent dorzuca nam gratis trzecie opakowanie,

– kupując trzy zestawy tabletek Eron Plus – producent za darmo dorzuca nam kolejne trzy opakowania (łącznie mamy aż 6 zestawów!).

napotencje