braveranBraveran to naturalny suplement diety, który zyskał popularność wśród mężczyzn zmagających się z zaburzeniami erekcji, głównie dzięki częstym reklamom telewizyjnym. Czy faktycznie produkt jest tak skuteczny jak zapewnia producent? Czy „efekt po Braveranie masz na zawołanie?”

Jak działają tabletki Braveran?

Formuła tabletek została specjalnie opracowana, aby ułatwić i wzmocnić erekcję u mężczyzny, który do tej pory miał problemy z jej osiągnięciem oraz zmagał się ze zbyt wczesnym wytryskiem przez co nie był w stanie zaspokoić swojej partnerki. Producent zapewnia, że tabletki powodują silniejsze i bardziej głębokie zadania, a męski członek jest w stanie zawsze zaspokoić swoją kobietę.

Co zawierają tabletki Braveran oraz czy są całkowicie bezpieczne?

– naturalne wyciągi i substancje występujące w ludzkim organizmie m.in. największą na rynku dawkę l-argininy (wśród preparatów na potencję bez recepty), która występuje w białkach jąder komórkowych i komórek rozrodczych,

– buzdyganek ziemny, który zwiększa libido oraz wzmacnia seksualne doznania,

– korzeń maca wspomaga naturalną aktywność seksualną mężczyzny oraz dodaje mu niezbędne energii, która jest potrzebna aby zaspokoić partnerkę i osiągnąć pełną erekcję,

– żeń-szeń pomaga wywołać, wzmocnić i wydłużyć erekcję,

– szafran pobudza libido oraz poprawia erekcję, również powoduje zwiększenie objętości i jakości męskiego nasienia,

– selen przyczynia się do prawidłowego przebiegu procesu produkcji spermy,

– cynk odpowiada za utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi,

– witamina E skutecznie chroni komórki przed negatywnym działaniem wolnych rodników.

Czy każdy może stosować tabletki Braveran?

Jak zapewnia sam producent przy zażywaniu kapsułek zgodnie z zaleceniami na ulotce, nie grożą nam żadne skutki uboczne. Jednak równocześnie należy podkreślić, że w przypadku mężczyzn, którzy chorują na nadciśnienie lub też inne choroby układu krążenia, czy są po przebytym zawale lub też przyjmują jakieś leki, należy przed rozpoczęciem stosowania Braveranu zaczerpnąć porady u swojego lekarza.

Dawkowanie i cena tabletek Braveran

Kapsułki Braveran mogą zażywać tylko i wyłącznie osoby dorosłe – jednorazowo należy połknąć aż 4 tabletki (bezpośrednio przed stosunkiem) i popić je dużą ilością wody. W żadnym wypadku nie należy przekraczać zalecanej dawki! Producent zaznacza także, że równocześnie powinno się stosować zdrową dietę i zmienić styl życia (m.in. zwiększyć codzienną aktywność i ograniczyć używki).

Cena za jedno opakowanie to zaledwie 20 zł – wydaje się niewiele i pewnie kusi niejednego mężczyznę. Niestety opakowanie zawiera jedynie 8 kapsułek, a przypomnijmy, że za jednym razem musimy wziąć aż 4 kapsułki – tak więc kupując jedno opakowanie możemy wspomóc nasze libido jedynie dwa razy.

napotencje