potencjaproblemyJak się okazuje aż 10 procent mężczyzn w Polsce cierpi na zaburzenia erekcji. Przyczynami są m.in. stres, nadmiar używek oraz nieodpowiedni styl życia. Dotyczy to w szczególności młodych mężczyzn, którzy niestety nie dbają o zdrową dietę i regularne ćwiczenia, a tak naprawdę wystarczy właśnie zmienić kilka nawyków, aby zauważyć szybką poprawę ogólnej kondycji, samopoczucia oraz sprawności seksualnej. Sprawdź więc co należy zrobić, aby znów cieszyć się długim i intensywnym życiem seksualnym!

  1. Dieta na potencję

Posiłki powinny być przede wszystkim spożywane w regularnych odstępach czasu – co 2-3 godziny. W menu powinny znaleźć się produkty zawierające węglowodany złożone, a nie proste. Chodzi tutaj o produkty zbożowe z pełnego przemiału (pieczywo, makaron razowy, gruboziarniste kasze, brązowy ryż). Warto też zadbać o odpowiednią ilość witamin oraz błonnika, a także warzyw i owoców. Ważne są także produkty zawierające takie składniki jak cynk, magnez i żelazo (m.in. nasiona i orzechy, chude, czerwone mięso), które wpływają na jakość nasienia, a także ruchliwość i ilość plemników.

  1. Regularna aktywność fizyczna

Mężczyźni zapominają jak ważne są systematyczne ćwiczenia i dbanie o swoją sylwetkę, kondycję oraz wygląd. Treningi wpływają pozytywnie nie tylko na samopoczucie mężczyzny i jego pewność siebie, ale przede wszystkim na poprawę ogólnej kondycji i witalności. Wysportowany mężczyzna jest zdrowy i w pełni sprawny, by móc zaspokoić partnerkę nawet wielokrotnie podczas jednej nocy. Do tego jest gotowy w każdej sytuacji i w każdym miejscu, może więc znów cieszyć się spontanicznym seksem.

  1. Ogranicz używki!

Niektórzy mężczyźni wręcz regularnie spożywają alkohol przed stosunkiem, aby się rozluźnić i dodać sobie pewności siebie. Często takie romantyczne wieczory z alkoholem kończą się właśnie współżyciem. O ile jedna lampka wina, faktycznie może nam pomóc podczas seksu, to już znaczna ilość alkoholu umiejętnie przeszkodzi nam w uzyskaniu erekcji – nasz organizm po prostu nie będzie w stanie sprostać zadaniu i zaspokoić partnerkę. Również nikotyna bardzo negatywnie wpływa na sprawność seksualną oraz produkcję plemników. Najlepiej jest więc wyeliminować całkowicie lub chociaż ograniczyć do minimum zażywanie tych używek.

  1. Stosuj dodatkową suplementację

Oprócz odpowiedniej diety, regularnych ćwiczeń i ograniczenia używek, warto także dodatkowo stosować odpowiednią suplementację (m.in. Eron Plus, która pozytywnie wpłynie na męskie libido i sprawność seksualną. Wystarczy codziennie zażywać tabletki na potencję, aby w krótkim czasie zauważyć znaczną poprawę i znów móc w pełni cieszyć się ze zbliżeń ze swoją partnerką.

napotencje