erektonErekton Max to kolejny suplement diety dla mężczyzn, który ma na celu wzmocnić oraz znacznie wydłużyć erekcję. Producent tabletek to firma Olimp Laboratories.

Jak działa Erekton Max?

Przede wszystkim dodaje energii, gdy mężczyzna nie ma na nic siły po ciężkim dniu, a do tego pozwala cieszyć się sprawnością seksualną przez długi czas, dzięki czemu może zaspokoić swoją partnerkę i to wielokrotnie! Nie ma mowy o przykrym rozczarowaniu, czy zbyt szybkim wytrysku. Erekton Max pozwoli przejąć Ci pełną kontrolę.

Jakie składniki zawierają tabletki Erekton Max i czy są bezpieczne?

– l-arginina występująca naturalnie w białkach jąder komórkowych i komórek rozrodczych,

– buzdyganek ziemny wspomaga libido i możliwości seksualne mężczyzny,

– żeń-szeń zapewnia witalność i odpowiednią kondycję seksualną oraz pomaga wywołać i wzmocnić erekcję,

– cynk wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi,

– selen przyczynia się do prawidłowego przebiegu procesu produkcji spermy, a także chroni komórki przed działaniem wolnych rodników.

Jak widać tabletki Erekton Max zawierają naturalne, a więc i bezpieczne składniki. Oczywiście producent zaznacza, że nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki (4 tabletki!) i w celu wzmocnienia efektu należy prowadzić zdrowy styl życia.

Jak należy zażywać kapsułki Erekton Max?

Oczywiście tabletki Erekton Max mogą zażywać tylko i wyłącznie osoby dorosłe. Dawka to 4 tabletki na około 60 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Tabletki należy popić dużą ilością wody.

Jaka jest cena tabletek Erekton Max?

Jedno opakowanie tabletek to koszt około 18 zł a więc niewiele i wydawałoby się, że można spokojnie wypróbować ten specyfik. Niestety okazuje się, że opakowanie zawiera zaledwie 8 tabletek, tak więc możemy skorzystać z produktu tylko dwa razy… Jeśli ktoś zamierza współżyć codziennie, to taka kuracja za pomocą Erekton Max będzie go kosztować nie 18 zł, a 270 zł! Do tego pamiętajmy, że należy łykać aż 4 tabletki naraz, co z pewnością nie jest zbyt zdrowe i korzystne dla naszego żołądka i organizmu.

Opinie na temat skuteczności kapsułek Erekton Max

Opinie na temat Erekton Max, które można znaleźć na forach internetowych są bardzo różne. Ciężko znaleźć coś konkretnego, ponieważ rzadko który mężczyzna stosował ten preparat przez dłuższy czas, raczej większość nie decydowała się już na zakup kolejnego opakowania. Mężczyźni albo nie byli zadowoleni z efektu, albo tez podkreślali, że szukają czegoś, co rozwiąże ich problemy raz na zawsze, a nie tylko na chwilę – przez co nie mogli sobie pozwolić na spontaniczny seks.

napotencje