kozieradkaKozieradka pospolita, czyli koniczyna grecka to popularna roślina, która powszechnie jest stosowana na wiele męskich problemów m.in. przeciwdziała łysieniu, korzystnie wpływa na układ trawienny, poprawia męskie libido oraz zwiększa poziom testosteronu. Powodów jest więc wiele, aby zdecydować się na zakup preparatów zawierających w swoim składzie kozieradkę – ta roślina poprawi naszą kondycję zdrowotną, wpłynie na wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim pomoże w przypadku zaburzenia erekcji.

Kozieradka Pospolita – kilka informacji o roślinie

Kozieradka pospolita (łac. Trigonella foenum-graecum L) to jednoroczna roślina z rodziny bobowatych. Rośnie maksymalnie do 60 cm wysokości i naturalnie występuje na terenie Azji oraz Europy Wschodniej. Inna nazwa dla kozieradki to „boża trawka”.

Kozieradka to naturalny afrodyzjak!

Niektóre źródła mówią, że kozieradka pospolita podwyższa poziom testosteronu, przez co uważana jest za naturalny afrodyzjak. Roślina pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie oraz na pewność siebie mężczyzny, a także dodatkowo może wzmacniać i przyspieszać efekty treningów siłowych. Wyższy poziom testosteronu w naszym organizmie powoduje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz łatwiejsze budowanie tkanki mięśniowej. Kozieradka więc nie tylko wpływa na męskie libido i potencję, ale również na sylwetkę i sprawność, co z kolei wpływa na psychikę, która także ma ogromne znaczenie podczas zbliżenia.

Inne cenne właściwości kozieradki

– kozieradka znalazła także swoje zastosowanie przy problemach z układem pokarmowym oraz zmianami skórnymi,

– obniża poziom cukru we krwi,

– zmniejsza ciśnienie krwi m.in. dzięki obecności błonnika i 4-hydroksyizoleucyny,

– łagodzi stany zapalne oraz różnego rodzaju infekcje,

– wykazuje właściwości wykrztuśne, a więc jest pomocna przy chorobach zatok i płuc,

– stanowi cenne źródło selenu, żelaza i krzemu,

– pomaga usuwać alergeny z układu oddechowego oraz szkodliwe toksyny z dróg moczowych poprzez stymulowanie wytwarzania śluzów,

– wykazuje także działanie żółciopędne, mlekopędne, moczopędne,

– działa rozkurczowo,

– pobudza wydzielanie soku trzustkowego, żołądkowego i jelitowego,

– wspomaga wypróżnianie,

– pobudza regenerację tkanek, aktywuje procesy wytwarzania krwinek czerwonych,

– działa lipotropowo i przeciwmiażdżycowo,

– działa także przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwświądowo i zmiękczająco (stosowana zewnętrznie).

Kozieradka pospolita działa więc na wiele męskich problemów – dzięki jej regularnemu stosowaniu (najlepiej kupić specjalne preparaty doustne zawierające kozieradkę m.in. Eron Plus) możemy liczyć na ogólną poprawę naszego zdrowia, samopoczucia oraz znacznie polepszyć witalność i seksualną sprawność. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie tabletek, które posiadają także inne składniki, aby wzmocnić efekt i przyspieszyć kurację – jeśli zależy nam typowo na wyeliminowaniu zaburzenia erekcji (m.in. korzeń maca, zeń-szeń, l-arginina, selen, cynk).

napotencje